freebike

EnglishFrançaisУкраїнськеSuomiSwedish

Přihlášení pomocí Freebike OnePass

Od března 2021 funguje nový systém přihlášení Freebike OnePass: registrovaným telefonním číslem se uživatel dostane do všech Freebike systémů bez nutnosti další registrace.

Přihlašovací číslo a číselný PIN.

Přihlášení do Freebike systému pro účty vytvořené před březnem 2021 je možné pomocí číselného přihlašovacího jména a číselného pinu. Tyto údaje jsou také nutné pro půjčování kola ze stanic bez použití mobilní aplikace Freebike. V aplikaci Freebike se tyto přístupové údaje, odlišné pro každý Freebike systém, zobrazují v detailu uživatelského účtu.

Mám z dřívějška přihlašovací číslo a PIN a chci Freebike OnePass

Registrací do Freebike OnePass se propojí Váš původní účet v tomto systému, pokud se bude shodovat telefonní číslo. Pokud nebude nalezena shoda v telefonních číslech, bude vytvořený nový účet v tomto systému Freebike (bez historie jízd a uložené platební karty).

Freebike OnePass

Freebike OnePass umožňuje přihlašování do všech Freebike systémů pomocí jednoho telefonního čísla a zvoleného hesla. Nové registrace vždy vytváří Freebike OnePass, pomocí kterého se lze přihlásit i do dalších Freebike systémů.

Freebike OnePass je nutný pro přihlášení do mobilní aplikace Freebike!